Top 10 z Media Markt (tydz. 47)

W zestawieniu najchętniej kupowanych gier na PC wielki powrót serii The Sims z dodatkiem Abrakadabra, który uplasował się na pierwszej pozycji listy.

Top 10 PC

Na drugim miejscu zestawienia debiutuje oparta na filmie rysunkowym o tym samym tytule gra "Gdzie jest Nemo?". Na trzeciej pozycji plasuje się kolejna odsłona serii FIFA 2004, a za nią zestaw gier z serii The Sims - Sims Double Deluxe. Na piątej pozycji Enter the Matrix, a za nią trójwymiarowe robale, które o jedno oczko wyprzedziły Lord of the Rings Return of the King. Poniżej pełne zestawienie.

1. The Sims Abrakadabra

2. Gdzie jest Nemo

3. FIFA 2004

4. Sims Double Deluxe

5. Enter The Matrix

6. Worms 3 D

7. Lord of the Rings Return of the King

8. Kangurek Kao 2

9. Max Payne 2 The Fall Of Max Payne

10. Medal of Honor: Allied Assault - Breakthrough

Top 10 PS2

Wśród gier przeznaczonych na konsole PS2, na pierwszej pozycji listy znalazła się gra Lord of The Rings Return of King, wyprzedzając o jedno oczko GT 3 i zestaw gier z kamerą internetową Eye Toy Play. Na czwartym miejscu uplasowała się FIFA 2004, a za nią Getaway. Jedyne nowości w zestawieniu - True Crime Streets of LA i Ratchet and Clank zajęły kolejno dziewiątą i dziesiątą pozycję. Poniżej pełne zestawienie.

1. Lord of the Rings Return of the King

2. GT 3

3. Eye Toy Play

4. FIFA 2004

5. Getaway

6. Medal Of Honor Frontline Command

7. Colin Mcrae 04

8. Pro Evolution Soccer 3

9. True Crime Streets of LA

10. Ratchet And Clank

Top 10 GBA

W czołówce zestawienia najchętniej kupowanych gier na GBA wciąż pozostają tytuły z Pokemonami w roli głównej - Pokemon Ruby zajmuje pierwszą pozycję, a Sapphire trzecią. Na drugim miejscu, rozdzielając Pokemony, uplasowała się trzeci odsłona przygód braci Mario. Czwarte miejsce należy do gry FIFA 2004, a na czwartym uplasował się tytuł osadzony w świecie Władcy Pierścieni - Lord of the Rings Return of the King. Poniżej pełne zestawienie.

1. Pokemon Ruby

2. Super Mario Bros 3

3. Pokemon Sapphire

4. FIFA 2004

5. Lord of The Rings Return of King

6. Spiderman the movie

7. Jungle Book 2

8. Piraci z Karaibów

9. Star Wars Episode 2

10. Star Wars New Droid Army


Zobacz również