Top 10 z Media Markt (tydz. 48)

W zestawieniu najchętniej kupowanych gier na PS2, znakomicie debiutują dwa długo oczekiwane tytuły - Medal of Honor Rising Sun na pierwszej pozycji i Need For Speed Underground na drugiej. Ta ostatnia debiutuje również na liście bestsellerów przeznaczonych na PC, ale znacznie gorzej - bo na siódmej pozycji.

Top 10 PC

Na pierwszą pozycję listy awansuje gra Gdzie jest Nemo?, która zepchnęła triumfatorkę zestawienia z ubiegłego tygodnia - The Sims Abrakadabra - na pozycję drugą. Na trzeciej i czwartej pozycji bez zmian - kolejno FIFA 2004 i zestaw Sims Double Deluxe, a na piątą z szóstej awansują Robale. Z zestawieniem pożegnały się natomiast gry Max Payne 2 The Fall Of Max Payne oraz MoHAA – Breakthrough. Poniżej pełne zestawienie:

1. Gdzie jest Nemo

2. The Sims Abrakadabra

3. FIFA 2004

4. Sims Double Deluxe

5. Worms 3 D

6. Enter The Matrix

7. Need For Speed Underground

8. Lord of the Rings Return of the King

9. Kangurek Kao 2

10. GTA 3

Top 10 PS2

Na pierwszej i drugiej pozycji zestawienia jedyne nowości – kolejno Medal of Honor Rising Sun i Need For Speed Underground. Tuż za nimi gra True Crime Streets of LA, która awansowała z dziewiątej pozycji. Na czwartej pozycji bez zmian FIFA 2004, a za nią zwycięzca zestawienia z ubiegłego tygodnia - Lord of the Rings Return of the King. Z pierwszej dziesiątki tytułów przeznaczonych na PS2 spadły natomiast gry Ratchet And Clank oraz Colin Mcrae 04. Poniżej pełne zestawienie.

1. Medal of Honor Rising Sun

2. Need For Speed Underground

3. True Crime Streets of LA

4. FIFA 2004

5. Lord of the Rings Return of the King

6. Eye Toy Play

7. GT 3

8. Getaway

9. Pro Evolution Soccer 3

10. Medal of Honor Frontline Command

Top 10 GBA

Wśród gier przeznaczonych na GBA triumfuje gra MARIO BROS 3, która pokonała przewodzące do tej pory w zestawieniu gry Pokemon Sapphire i Pokemon Ruby (uplasowały się one, kolejno, na drugiej i trzeciej pozycji). Na liście trzy nowości: na pozycji ósmej Final Fantasy Tactics, na dziewiątej Hamtaro, a na dziesiątej Harry Potter Quidditch WC. Poniżej pełne zestawienie.

1. SMA 4 Super Mario Bros 3

2. Pokemon Sapphire

3. Pokemon Ruby

4. GOLDEN SUN 2

5. FIFA 2004

6. Lord of The Rings Return of King

7. Spiderman the Move

8. Final Fantasy Tactics

9. Hamtaro

10. Harry Potter Quidditch WC


Zobacz również