Top Gun - Combat Zones

Już wkrótce na półki zachodnich sklepów trafi Top Gun - Combat Zones - pecetowa wersja lotniczej gry akcji, która zdobyła już szerokie uznanie wśród użytkowników konsoli PS2.

Wyprodukowana przez studio Digital Integration i oparta na hicie filmowym o tym samym tytule gra Top Gun - Combat Zones pozwoli użytkownikom pecetów wcielić się w rolę studentów słynnej amerykańskiej akademii lotniczej szkolącej elitę korpusu pilotów amerykańskiej marynarki wojennej.

Pilotując m.in. F-14, F-18, F-22, F4 Phantom, gracze będą mieli okazję walczyć na terenie Arktyki, południowo-wschodniej Azji i Zatoki Perskiej. Gra oferuje wiele rodzajów misji, które obejmują nie tylko podniebne walki z przedstawicielami wrogich sił powietrznych ale również ataki na wrogie jednostki pancerne i bombardowanie celów naziemnych na terenach zurbanizowanych.

Trzydzieści sześć misji dostępnych w Top Gun - Combat Zones, przeprowadzi graczy przez trzy "ery" rozwoju lotnictwa marynarki wojennej obejmujące lata siedemdziesiąte, osiemdziesiąte i końcówkę lat dziewięćdziesiątych.


Zobacz również