TopWare poprawia

Dostępne są nowe patche do Septerra Core i Earth 2150.

Polski oddział firmy TopWare Interactive opublikował w Internecie dwa nowe patche. Są to "łatki" przeznaczone dla Septerra Core (RPG w stylu Final Fantasy) oraz Earth 2150 (trójwymiarowy RTS).

Lista modyfikacji umieszczonych w pierwszej z poprawek (v1.01) zawiera ponad dwadzieścia pozycji. Do najważniejszych usprawnień należą przede wszystkim: likwidacja problemów z charakterystykami postaci i ulepszenie sztucznej inteligencji oraz wyeliminowanie trudności pojawiających się przy używaniu niektórych przedmiotów. Natomiast drugi z patchów (numer wersji 1.9.2) wprowadza nieco mniej zmian (tylko osiem), ale również dość istotnych. Programiści nareszcie ustabilizowali kod odpowiedzialny za grę w sieci, a także poprawili jakość i szybkość połączenia z serwerem EarthNet. Poza tym zlikwidowano błędy w grafice podczas pracy z akceleratorem Voodoo3, oraz zmodyfikowano właściwości niektórych jednostek bojowych i budynków.

Obie poprawki czekają na potencjalnych chętnych na oficjalnej stronie internetowej krajowego oddziału TopWare - www.topware.pl


Zobacz również