Torby fotograficzne na każdą pogodę

W ofercie firmy Apollo Electronics pojawiły się w ostatnim czasie dwie nowe serie toreb i futerałów fotograficznych - Comfort oraz Style. Obie zostały wykonane z wykorzystaniem wodoodpornych materiałów.

Torby fotograficzne na każdą pogodę

Futerał Apollo Electronics z serii Comfort

Seria Comfort to przestronne torby wykonane z użyciem wodoodpornego nylonu, posiadające szereg dodatkowych kieszeni i wnętrze z możliwością regulacji i dostosowania przegródek do gabarytów zawartości (w zależności od modelu). W przypadku cięższego sprzętu sprawdzają się regulowane paski naramienne i dodatkowe rączki. Ceny detaliczne toreb z serii Comfort zawierają się w przedziale od 46 do 77 złotych.

Torby fotograficzne na każdą pogodę

Futerał Apollo Electronics z serii Style

Seria Style to futerały na cyfrowe aparaty fotograficzne wykonane z użyciem wodoodpornego nylonu. Posiadają specjalne zabezpieczenia zapobiegające przypadkowemu wysunięciu się aparatu z futerału. Ich wnętrze wykonane z pluszu chroni znajdujące się w nich urządzenia przed zadrapaniami. Dostępne w trzech wersjach kolorystycznych (czarnej, niebieskiej oraz zielonej) futerały z serii Style kosztują od 30 do 34 złotych (w zależności od modelu).

Więcej informacji: Apollo Electronics