Torrent Episode Downloader - znajdź serial telewizyjny

Prawdziwa gratka dla miłośników seriali, którzy nie mogą na bieżąco oglądać w telewizji najnowszych epizodów lub całych sezonów takich tytułów jak: 24, Lost, The Simpsons, South Park i wielu innych. TED 0.80 to wyszukiwarka plików torrent współpracująca z domyślnym klientem pobierania zainstalowanym w systemie (np. Azureus, Bittorrent, Bitcomet, itd.).

Możesz skonfigurować sprawdzanie nowych odcinków co 10 minut. Wystarczy wskazać na dysku miejsce docelowe, włączyć alarm uruchamiany w przypadku znalezienia nowego odcinka i zdefiniować jakie seriale TED ma pobierać. Jeśli nie lubisz wyszukiwać w Sieci torrentów lub obawiasz się infekcji ze strony wirusów to ta aplikacja jest właśnie dla ciebie. W bazie programu znajdują się już zdefiniowane tytuły, które wystarczy wybrać z rozwijanej listy. Po wybraniu np. Battlestar Galactica wyświetlane są adresy kanałów RSS z serwisów takich jak TorrentReactor, Mininova, TVRSS, The PirateBay, Mr. Twig, Isohunt czy MyBittorrent.

Bardzo przydatną funkcją jest możliwość śledzenia nowych odcinków, które pojawiają się w Internecie, skonfigurowanie sezonu oraz numeru epizodu, który chcesz wstępnie wyszukać. Dostępne są także filtry odrzucające odcinki o zbyt małym rozmiarze, a więc i słabej jakości oraz pliki, które nie cieszą się dużą popularnością wśród internautów (zbyt mało wymieniających i udostępniających).

Program działa w systemie Windows, Linux oraz Mac OS X.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie producenta.


Zobacz również