Toshiba personalizuje notebooki

Firma Toshiba Europe uruchomiła nowy serwis internetowy - Lapjacks. Przeznaczony jest on dla użytkowników komputerów przenośnych i oferuje im możliwość spersonalizowania swoich maszyn.

Notebook Toshiby w przykładowej "skórce"

Notebook Toshiby w przykładowej "skórce"

Serwis internetowy Lapjacks powinien zainteresować użytkowników notebooków Toshiby, pragnących spersonalizować swój komputer. Oferuje on im bowiem możliwość wyboru pomiędzy tysiącami różnych wzorów (zdjęcia w wysokiej rozdzielczości), które następnie w postaci specjalnej naklejki mogą umieścić na obudowie przenośnego komputera. Producent zapewnia, że charakteryzuje się ona dużą trwałością i może być wielokrotnie przyklejana i odklejana.

Co ważne, możemy również stworzyć własny wzór. Naklejki pasują do różnych notebooków Toshiby (Satellite, Qosmio, Portege i Tecra). Istnieje również możliwość określenia wymiarów.

Za "skórkę" korzystającą z dostępnego wzoru trzeba zapłacić 15 funtów (84 zł), natomiast za stworzoną przez siebie - 30 funtów (168 zł). Koszt przesyłki na terenie Europy to niecałe 6 funtów (ok. 34 zł).

Więcej informacji: Lapjacks.com.