Total Immersion Racing

Oto rajd, w którym komputerowi kierowcy popełniają błędy. Co więcej - można ich nawet wkurzyć

Oto rajd, w którym komputerowi kierowcy popełniają błędy. Co więcej - można ich nawet wkurzyć!

Gra oferuje start w serii wyścigów GT. Na początku znajdujesz się na samym dole drabinki, w jednym z dwóch zespołów, które zaproponowały ci kontrakt. Z czasem po wygranych wyścigach możesz przejść do klasy wyższej. Ciekawostką jest to, że podczas wyścigu startują samochody ze wszystkich trzech klas. Na szczęście, duże różnice w mocy zapobiegają mieszaniu się zawodników.

No, chyba że przy dublowaniu.

Po wyborze stajni startujesz w kolejnych wyścigach. Jest oczywiście sesja treningowa, kwalifikacje i bieg po zwycięstwo. W tym czasie możesz zmieniać parametry pojazdu, dostosowując go jak najlepiej do trasy (garaż nie jest dostępny na najniższym poziomie trudności).

Zabawa zaczyna się w momencie zapalenia zielonego światła.

Myślę, więc jeżdżę

Total Immersion Racing

Ten trójkącik nad samochodem to nie ozdobnik. Pokazuje on nastawienie przeciwnika. Ten ewidentnie nie lubi agresywnego stylu jazdy.

Twórcy gry chwalą się, że komputerowi kierowcy zachowują się i reagują, jak ci prawdziwi. Brutalna jazda, rozpychanie się, pukanie w zderzaki powodują, że twój przeciwnik zaczyna się irytować, a później robi się wściekły. W każdej chwili może zacząć wywijać ci podobne numery. Denerwowanie rywali ma też inną zaletę: zaczynają oni popełniać błędy! Total Immersion Racing to gra z kilkoma nowatorskimi rozwiązaniami. Niestety, ma też trochę niedoróbek, na szczęcie niezbyt uciążliwych. Uwaga! Po zainstalowaniu gry, należy koniecznie ściągnąć patch ze strony wydawcy gry. Umożliwia on uruchomienie tytułu na komputerach z kartami Radeona.

Wydawca w Polsce Cenega

Informacjehttp://www.cenega.pl

Wymagania sprzętowe CPU 450 MHz, 128 MB RAM, karta 3D 32 MB

Cena 99 zł

Najniższa cena 79,9 zł,http://www.timsoft.pl

Ocena 3/5