Total Recorder Pro 8.1 - nagraj rzeczy niemożliwe

Jeżeli masz kłopot z zapisem dźwięku z jakiegoś źródła skorzystaj z wyspecjalizowanego narzędzia. Za pomocą Total Recorder Pro zarejestrujesz każdy strumień audio, który przepływa przez twoja kartę dźwiękową.

Total Recorder Pro 8.1 - nagraj rzeczy niemożliwe

Total Recorder Pro 8.1

Cena: 36 dol.

Informacje: www.highcriteria.com

Total Recorder Pro jest programem przeznaczonym do nagrywania dźwięku praktycznie z dowolnego źródła. Za jego pomocą zapiszesz na dysku sygnał audio ze strumieni pobieranych z Internetu, dźwięk z mikrofonu i innych wejść karty muzycznej, ścieżkę audio odtwarzaną z płyt CD i DVD. Nagrywa strumienie odtwarzane na komputerze przez różne programy, na przykład RealPlayera, Windows Media Playera czy WinAmpa. Poradzi sobie nawet z rozmowami prowadzonymi za pomocą komunikatorów Skype i Google Talk. Koduje dźwięk między innymi w formatach PCM, MP3, WMA, Ogg Vorbis i FLAC

W trakcie nagrania można odsłuchiwać dowolne, zapisane wcześniej fragmenty. Program Oferuje także narywanie w tle i przechwytywanie pakietów transmitowanych przez Internet w formatach MP3, WMA i Ogg Vorbis, co pozwala na ich zapis bez dekodowania i dalszą obróbkę w oryginalnej postaci. Total Recorder to także narzędzie do zapisu, edycji i odtwarzania plików wideo AVI i WMV i konwersji materiału dźwiękowego pomiędzy różnymi formatami.

W wersji niezarejestrowanej wersji, co minutę dodawany jest do nagrywanego dźwięku szum. Program oferowany jest w angielskiej wersji językowej.

Pobierz: Total Recorder 8.1


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: