Total War: ROME II - odkrywamy pierwszą grywalną frakcję

Już teraz, na nowej wersji Total War Wiki, gracze mogą znaleźć pierwszy fragment opisujący historyczne frakcje, które będą dostępne w grze Total War: ROME II.

Pierwszą frakcją, która została dziś przedstawiona, są Rzymianie, natomiast kolejne będą ujawniane w najbliższych tygodniach i miesiącach. Podstrona dotycząca frakcji z Total War: ROME II od tej chwili stanie się jednym z najistotniejszych miejsc dla każdego fana serii Total War. Zawierać ona będzie takie informacje jak mapę z punktem startowym dla każdej ze stron, szczegóły dotyczące mocnych stron zarówno militarnych, politycznych i administracyjnych oraz prezentację każdej z armii w trakcie bitwy.

Nowa odsłona serii po raz kolejny przeniesie graczy do starożytnego świata, a tym razem będzie to podróż jeszcze bardziej autentyczna. Każda z frakcji dostępnych w grze będzie opisana i przedstawiona w najbardziej szczegółowy i dogłębny sposób spośród wszystkich dotychczasowych gier spod znaku Total War. Różnice pomiędzy stronami nie będą jedynie kosmetyczne, każda z nich będzie oferowała zupełnie inny styl gry.

TW Rome II

TW Rome II

Frakcje w grze, reprezentujące największe potęgi greko-romańskie, barbarzyńskie oraz kultur wschodu, będą miały charakterystycznych tylko dla siebie agentów, systemy polityczne oraz trzy gałęzie rozwoju: militarna, miejska i techniczna. Każda będzie miała również własne problemy, którym będzie musiała stawić czoła oraz różne taktyki wojenne. Niektóre ze stron - tak jak Rzymianie - są jeszcze podzielone na kilka grywalnych rodzin, które wprowadzają kolejne unikalne cechy i korzyści dla danej frakcji.

TW Rome II

TW Rome II

Podstrona dotycząca frakcji na Total War Wiki będzie regularnie aktualizowana o informacje dotyczące kolejnych grywalnych stron. Zaglądajcie na profil Total War na Facebooku i śledźcie informacje na Twitterze, by być na bieżąco.


Zobacz również