Total War: Shogun 2 Demo już do pobrania

Total War: Shogun 2 Demo umożliwia nam zapoznanie się z drugą częścią bardzo udanej strategii, której akcja dzieje się w Japonii. Demo pozwala nam rozegrać jedną bitwę oraz obejrzeć mapę całej kampanii.

Total War: Shogun 2 przenosi nas do XVI wiecznej, feudalnej Japonii. Wyspa podzielona jest na wiele wojujących ze sobą prowincji zarządzanych przez klany. Jedynym rozwiązaniem dla szarganej ciągłymi konfliktami krainy jest zjednoczenie. Gracz wciela się w Daimyo - potężnego pana ziemskiego. Naszym celem jest ponowne zjednoczenie kraju i zostanie nowym Szogunem.

Total War: Shogun 2 umożliwia nam prowadzenie bitew w 3D oraz wykonywanie wielu innych aktywności na mapie taktycznej prezentującej XVI wieczna Japonię. Twórcy gry ulepszyli SI przeciwników komputerowych (jest ona inspirowana "Sztuką Wojny" autorstwa Sun Tsu - jednego z najważniejszych i najstarszych dzieł na temat prowadzenia wojny).

Zobacz również:

  • Xbox Series X miażdży PS5. Potencjał konsoli Microsoftu na nowym demie technologicznym
  • Sprawdź, gdzie najtaniej kupić grę Scarlet Nexus na konsolach i PC

W stosunku do poprzednika w Total War: Shogun 2 pojawia się wiele nowości. Oprócz wspomnianego już SI jest to: nowa mapa kampani, odziały składające się m.in. z bohaterów którzy będą mieli wpływ na morale naszej armii oraz możliwość zdobywania nowych umiejętności i doświadczenia przez generałów czy agentów.

Zapraszamy do pobrania Total War: Shogun 2 Demo.