Total War: Shogun 2 - Rise of the Samurai już we wrześniu

Creative Assembly opublikowało trailer prezentujący nowości jakie ujrzymy w dodatku Total War: Shogun 2 - Rise of the Samurai. Fanów ucieszy zapewne fakt dodania do rogrywki zupełnie nowej kampanii.

Total War: Shogun 2 - Rise of the Samurai pojawi się już we wrześniu (dokładna data nie jest jeszcze znana) i będzie kosztować około 30 złotych (6,99 euro). Oczywiście DLC dostępne będzie poprzez platformę STEAM.

Co nowego zobaczymy w Total War: Shogun 2 - Rise of the Samurai? Najciekawszą nowością wydaje się być zupełnie nowa kampania, której akcja dzieje się około 400 lat przez wydarzeniami znanymi z oryginalnej produkcji.

Zobacz również:

  • Humankind - demo największego konkurenta Civilization już dostępne
  • Pathfinder: Wrath of the Righteous otrzymało dwa darmowe DLC

Na uwagę zasługują także inne dodatki: 6 nowych klanów, ponad dwadzieścia unikalnych jednostek i jeden scenariusz historyczny (Bitwa nad Ane). Zresztą, panowie z Creative Asembly wszystko ładnie zaprezentowali na poniższym filmiku:

Prawda, że zapowiada się ciekawie? Trzeba przyznać, że ilość nowości jaka oferowana jest w Total War: Shogun 2 - Rise of the Samurai daje nadzieję, że będzie to jeden z ciekawszych DLC jakie w ostatnim czasie ujrzały światło dzienne.

W między czasie zapraszam także do recenzji Total War: Shogun 2 oraz do pobrania dema gry. Nie głupim pomysłem jest także zapoznanie się z wymaganiami systemowymi tej produkcji;-)