TouchCopy - wygodne przenoszenie danych z urządzeń Apple

TouchCopy to aplikacja przeznaczona dla każdego, kto używa iPoda, iPada oraz innych urządzeń Apple. Umożliwia ona łatwe wykonanie kopii zapasowej wszystkich plików.

Kopia ta przyda się np. w przypadku zmiany urządzenia - wystarczy tylko wrzucić pliki na nowe i już użytkownik ma dostęp do zgromadzonej przez siebie kolekcji zdjęć, muzyki czy filmików. Za pomocą zaledwie jednego kliknięcia można odzyskać nie tylko pliki muzyczne, ale także playlisty, klipy wideo, e-booki, podcasty, fotografie, apki, gry, kontakty, itp. Dodatkowo dzięki tej aplikacji można odsłuchać muzyki bez zainstalowanego iTunes.

TouchCopy - wygodne przenoszenie danych z urządzeń Apple

TouchCopy współpracuje z iOS6, iOS7 oraz iOS8. Najnowsze wydanie, oznaczone numerem 12.50, można pobrać z tej strony. Usprawniono w nim obsługę najnowszego systemu operacyjnego Apple. Nie jest to jednak wersja darmowa, a demo. Ma ono pewne limity - umożliwia skopiowanie do stu piosenek lub klipów wideo, można podejrzeć - ale bez możliwości kopiowania - zdjęcia, kalendarz, pliki, notatki, e-booki. Ograniczenia te znikają po zarejestrowaniu aplikacji, co wiąże się z koniecznością uiszczenia opłaty (niecałe 30 dolarów).