ToySight - zabawa na całego

Zbliżające się święta to dobry czas na odrobinę rozrywki, którą tym razem użytkownikom Macintoshy zapewnić mogą firmy Freeverse Software oraz Strange Flavour. Zaprezentowany przez nie w ostatnim czasie pakiet interaktywnych gier o nazwie ToySight doczekał się wersji demonstracyjnej.

ToySight to pakiet 9 gier: Submarine Battle, The Plank, Marble Factory, FreeFall, Volcano God, The Owl & The Pussycat, Toy Wars, Pie Sight oraz Tennis Xreme. Do uczestniczenia w rozgrywce nie potrzebujemy żadnego joysticka ani klawiatury. Wystarczy... kamera internetowa podłączana poprzez port FireWire (przykładowo iSight). ToySight wykorzystuje detektor ruchu oraz skomplikowane algorytmy śledzenia ruchu do analizy obrazu z kamery. To z kolei pozwala na analizę położenia gracza i wykonywanych przez niego przemieszczeń przed ekranem monitora. Mówiąc prościej: machamy rękami w powietrzu na wszystkie możliwe strony, kontrolując w ten sposób przebieg rozgrywki.

Pełna wersja pakietu ToySight dostępna będzie w cenie 34,95 USD. Już dziś natomiast można pobrać z naszego serwera FTP wersję demonstracyjną i się trochę pogimnastykować.

Wersja demonstracyjna ToySight 1.0: http://www.idg.pl/ftp/mac_224/ToySight%201.0.html

Więcej informacji: http://www.toysight.com


Zobacz również