Tracer T-Band Libra S4 – opaska dla aktywnych

Coraz większą popularność zyskują urządzenia, które pomagają monitorować wykonywane aktywności. Tracer prezentuje opaskę sportową, która z pewnością przypadnie do gustu zarówno gadżeciarzom, fanom technologii, jak i aktywności fizycznej – T-Band Libra S4.


Nowoczesny i funkcjonalny gadżet

T-Band Libra S4 to najnowszy model sportowej opaski marki Tracer. Urządzenie, zaliczane do „smart wearables”, cechuje się nie tylko stylowym,nowoczesnym wyglądem, ale również wysoką użyteczności. W oczy rzuca się przede wszystkim kolorowy wyświetlacz. Wykorzystano w nim technologię IPS, znaną z najnowszych smartfonów. Rozdzielczość 160 x 80 dpiw zupełności wystarcza do wyświetlania wszystkich przydatnych informacji. Płynne animacje przejścia pomiędzy wyświetlanymi ekranami świadczą o dopracowaniu produktu i jego oprogramowania. Do obsługi T-Band Libra S4 wystarcza jeden przycisk, umieszczony w centralnie punkcie panelu. Opaska została wyposażona w bardzo wydajną, jak na stopień miniaturyzacji urządzenia, baterię o pojemności 105 mah. Umożliwia ona gadżetowi pracę nawet przez 14 dni na jednym ładowaniu. Opaska nie wymaga dodatkowej stacji ładującej. Złącze USB został ukryte w elastycznym pasku. Wystarczy wyciągnąć panel i podpiąć go do dowolnego portu np. w komputerze lub ładowarce.

Tracer T-Band Libra S4 – opaska dla aktywnych

T-Band Libra S4 - funkcje i wydajność

T-Band Libra S4 posłuży do dokonywania pomiarów podczas rozmaitych aktywności: spacerów, biegania, wspinaczek, jazdy na rowerze, gry w tenisa, badmintona, koszykówkę czy piłkę nożną. Zaawansowane algorytmy obliczą liczbę spalonych kalorii, co ułatwia choćby opracowanie prawidłowej diety. Urządzenie odmierza także liczbę wykonanych kroków, pokonaną odległość, monitoruje sen oraz działa jako pulsometr i ciśnieniomierz. Opaska może również przypominać o braniu leków, piciu wody, regularnym wstawaniu z fotela czy wszelkich ważnych spotkaniach. Niezwykle dokładne pomiary są możliwe za sprawą wydajnego i energooszczędnego chipsetu NRF52832. Dzięki zebranym danym łatwiej będzie ocenić wykonany trening i śledzić postępy. Przede wszystkim dowiemy się więcej o wydajności naszego organizmu. Jak większość urządzeń tego typu, również T-Band Libra S4 pokazuje na ekranie powiadomienia i wiadomości przychodzące ze sparowanego smartfona, dzięki czemu zawsze będziemy wiedzieć, co się dzieje – nawet w środku treningu czy podczas jazdy na rowerze.

Opaska TracerT-Band Libra S4 jest dostępna w sklepach z akcesoriami i sprzętem komputerowym w cenie już od 109 zł.