TrackMan Wheel i Marble Mouse Logitecha

Firma Logitech powiększyła swoją rodzinę optycznych urządzeń typu 'trackball' o model TrackMan Wheel.

Firma Logitech,producent urządzeń peryferyjnych,przedstawiła przewodową wersję urządzenia typu 'trackball' Cordless TrackMan Wheel, zaopatrzonego w nową, srebrną obudowę. Model Marble Mouse również został odświeżony kolorystycznie i oba urządzenia mają być dostępne pod koniec bieżącego miesiąca w cenach odpowiednio 39,95 USD i 29,95 USD.

TrackMan Wheel wyposażony jest w dwa przyciski i kółko do przewijania [scroll wheel], a klawisze mogą działać w oparciu o programy albo skróty internetowe. Z kolei Marble Mouse to trackball dla lewo- i praworęcznych użytkowników z dwoma programowalnymi przyciskami. Oba urządzenia wykorzystują Marble, opatentowaną przez Logitech, technologię optycznego śledzenia [optical tracking].

Wszystkie myszy produkowane przez Logitech sprzedawane są wraz z oprogramowaniem MouseWare oferującym m.in. opcję WebWheel, która zapewnia dostęp do Internetu za pomocą jednego dotknięcia przycisku myszy. Urządzenia korzystają z interfejsu USD lub PS/2 i są kompatybilne z MacOS 8.6 lub późniejszym.

www.logitech.com


Zobacz również