Trackmania Sunrise w tłoczni

Jak poinformowała firma Techland, prace nad polską wersją "Trackmanii Sunrise" dobiegły końca i gra wyruszyła już do tłoczni. Oznacza to, że polska premiera gry będzie miała miejsce zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami 18.04.2005r.

W związku ze zbliżająca się premierą gry, Techland wraz nVidią zorganizował premierowy konkurs, który jednocześnie będzie odbywał się na kilku portalach poświeconych grom komputerowym. Zadanie w konkursie polega na wymyśleniu hasła promującego grę. Autorzy pięciu najlepszych, zdaniem wydawcy, haseł otrzymają atrakcyjne nagrody.

W porównaniu do pierwszej odsłony gry, jej "słoneczna" edycja została obdarzona znacznie lepszą oprawą graficzną. "Trackmania Sunrise" to również nowe, dodatkowe tryby rozgrywki dla pojedynczego gracza, niezwykle grywalny i szybki tryb multiplayer oraz ogromna społeczność graczy tworząca nowe skórki i trasy. Do poprzedniej wersji gry stworzono tysiące tras, a większość dostępnych w grze modeli samochodów doczekało się setek modyfikacji kolorystycznych. Co ważne, mimo znacznie ulepszonej grafiki, do uruchomienia gry nie będzie potrzebny najnowocześniejszy komputer.

Premiera gry będzie miała miejsce 18 kwietnia, a do końca tygodnia potrwają przedpremierowe zapisy na grę. Zamawiając ją już teraz, zyskujmy atrakcyjne dodatki i darmową dostawę do domu. Do wyboru mamy trzy różne pakiety, a realizacja zamówień ma rozpocząć się 17 kwietnia. Oto dostępne zestawy:

1.Trackmania Sunrise za 59,90 zł + plakat + koszt przesyłki pocztą gratis

2.Trackmania Sunrise + Trackmania za 99,00 zł + plakat + koszt przesyłki pocztą gratis

3.Trackmania Sunrise + Xpand Rally za 99,00 zł + podkładka pod mysz i plakat + koszt przesyłki pocztą gratis

Więcej informacji na oficjalnej stronie Techlandu.


Zobacz również