Trafiony! Zatopiony! Nowa edycja gry Sea War w sprzedaży

Od niedawna w naszych sklepach można znaleźć wirtualną, pecetową edycję popularnej niegdyś gry strategicznej 'Okręty' zatytułowaną 'Sea Wars'. Wydawcą gry w naszym kraju jest firma Play, która oferują w cenie zaledwie 9,90 zł. Na naszym serwerze FTP znajdziecie dema, zarówno najnowszej, jak i wcześniej edycji gry. Zapraszamy do pobierania!

Gra w "Okręty", której 'wymagania' ograniczały się do dwóch kartek w kratkę i długopisu, królowała w czasach kiedy nie było komputerów. Nie dziwi więc fakt, że znaleźli się programiści, którzy postanowili przenieść ją również na komputery osobiste.

Wydana przez Play "Sea War" pozwala zmierzyć się z komputerowym lub żywym przeciwnikiem w sieci lub na tym samym komputerze. Zasady są proste i chyba dobrze wszystkim znane - na początku rozmieszczamy nasze jednostki na planszy, a następnie zaczynamy tropienie i zatapianie jednostek wroga. Bitwom towarzyszą oczywiście specjalne efekty wizualne i dźwiękowe. Gra oferuje cztery odmienne mapy zawierające, różne zestawy broni i jednostek.

Czy transformację starych, poczciwych Okrętów, można zaliczyć do udanych sprawdźcie sami - gra ma niewielkie wymagania sprzętowe, a jej demo można znaleźć na naszym serwerze FTP. Polecam, też demo pierwszej, znacznie uboższej edycji gry - warto sprawdzić czym się różnią.

Pliki do pobrania:

Sea War: The Battleship 2

Wymagania:

Procesor 433 Mhz

32 MB RAM

Karta graficzna z akceleratorem 3D i 8 MB RAM

DirectX 7.0

Sea War: The Battleship (pierwsza wersja)

Wymagania:

Procesor 233 Mhz

32 MB RAM

Karta graficzna z akceleratorem 3D i 8 MB RAM

DirectX 7.0


Zobacz również