TrailRunner 3.1 - planowanie wycieczek na Maku

Jeśli jesteś użytkownikiem Mac OS X 10.5 i dodatkowo lubisz biegać, jeździć na rowerze itp, sprawdź aplikację TrailRunner. Główne zalety programu to szybkość i łatwość w planowaniu tras. Dodatkowo, program świetnie współpracuje z iPhone'ami oraz Google Earth.

TrailRunner 3.1 - planowanie wycieczek na Maku

trailrunner

TrailRunner to aplikacja dla wszystkich miłośników biegów, spacerów, jazdy na rowerze, oraz innych rodzajów sportów opartych na przemierzaniu terenu. Program oferuje dokładne planowanie tras (tworzy biblioteki określonych punktów orientacyjnych i łączy je razem w ścieżki). Mierzy długość trasy, odległości między punktami oraz planowany czas przejścia/przejazdu. Wszystkie dane wyświetlane są w postaci diagramów oraz list, co ułatwia śledzenie postępów. Duża zaletą jest przejrzysty interfejs, który nawet początkującemu użytkownikówi nie powinien sprawić żadnych problemów.

Program umożliwia eksport danych do iPhone, który wyposażony w GPS na bieżąco kontroluje podróż. Wszystkie dane po zakończonej wycieczce importowane są do programu, analizowane i wyświetlane użytkownikowi. Współpraca z Google Earth umożliwia wygodny wybór.

Zobacz również:

  • Apple Watch - specjalna odznaka na Dzień Kobiet. Sprawdź, jak ją zdobyć
  • Lidl: urządzenia i akcesoria sportowe - aktualna oferta [15.09.21r.]

TrailRunner to także program godny polecenia pasjonatom bardzo popularnego w ostatnim "nordic walkingu" (potocznie nazywanego chodzeniem z kijkami).

TrailRunner w wersji 3.1 do pobrania z zasobów IDG.pl