Trailer - Jak rozpętałem II wojnę światową

Cenega opublikowała trailer ciekawie zapowiadającej się gry RPG na podstawie znakomitej polskiej komedii pt. "Jak rozpętałem II wojnę światową".

Jak rozpętałem II wojnę światową: Nieznane przygody Franka Dolasa, bo tak brzmi pełen tytuł gry ukaże się już 29 sierpnia br. w dwóch wersjach – standardowej i kolekcjonerskiej (tylko 500 szt.), w której znajdzie się plakat, kompletny wydrukowany poradnik do gry oraz pamiątkowy pasek Franka Dolasa. Wersja kolekcjonerska gry będzie kosztować 99,99, a standardowa będzie o dwadzieścia złotych tańsza.

Jak rozpętałem II wojnę światową jest komputerową grą RPG, której akcja rozgrywa się w czasie drugiej wojny światowej. Gra powstała na licencji filmu o tym samym tytule, więc powinna dostarczyć wiele godzin dobrej zabawy pełnej humoru oraz motywów z filmu. Klimat komedii, jak zapowiada wydawca, będzie zachowany zarówno w dialogach, animacjach, jak i zadaniach, które gracz będzie miał do wykonania.

Podczas rozgrywki spotkamy ponad pięćdziesiąt przyjaznych postaci oraz czterdziestu wyposażonych w różne rodzaje broni przeciwników. Nasz bohater do swojej dyspozycji będzie miał pokaźny arsenał broni oraz ponad sześćdziesiąt rodzajów odzieży, które będą wpływały na jego statystyki.

Plik do pobrania:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?sys=gry&id=1577

Więcej informacji:

http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=686