Trailer Schizm II

LK Avalone zapowiada wydanie drugiej odsłony przygodówki Schizm. Wraz z pierwszymi informacjami na temat tego tytułu wydawca opublikował również trailer gry.

Trailer Schizm II

W grze wcielimy się w młodego człowieka, który budzi się na opuszczonej stacji kosmicznej krążącej wokół nieznanej mu planety. Opuszczając komorę kriogeniczną, nie wie kim jest ani jak długo w niej przebywał. Podczas rozgrywki jego zadaniem będzie więc znalezienie odpowiedzi na te trudne pytania.

Już wkrótce dowiaduje się, że stacja krąży wokół opustoszałej planety Sarpedon,

Trailer Schizm II
która była niegdyś doskonale prosperującym i zaawansowanym technologicznie światem. Jednak kiedy na orbicie planety pojawił się obcy statek kosmiczny, na planecie wybuchła wyniszczająca wojna pomiędzy zwolennikami nawiązania kontaktu i ich przeciwnikami. W wyniku działań wojennych planeta została zrujnowana.

Gra, do której scenariusz napisał pisarz s-f Terry Dowling, oferuje nieliniową rozgrywkę w czterdziestu różnorodnych lokacjach. Na razie to jednak wszystkie informacje udostępnione przez firmę LK Avalon, która nie sprecyzowała jeszcze nawet przybliżonej daty premiery gry. Wszystkim zainteresowanym tym co Schizm II może zaoferować polecam trailer gry, który możecie pobrać z naszego serwera FTP:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?sys=gry&id=1508

Trailer Schizm II

Trailer Schizm II