Transmisja 3D w Multikinie

Canal+ informował niedawno o przygotowywanej transmisji meczu piłkarskiego w technologii 3D. Kibice, którzy nie posiadają telewizorów 3D mogą otrzymać bezpłatne wejściówki na transmisję w Multikinie.

PC World Testy: telewizory

Canal+ we współpracy z Eutelsatem zaoferuje transmisję meczu w wersji trójwymiarowej. Transmisja zostanie zrealizowana w oparciu o wóz transmisyjny z dziewięcioma kamerami rejestrującymi obraz stereoskopowy. Przekaz stereo 3D będzie niekodowany, co znaczy, że abonenci Cyfry+, korzystający z dekodera HD i telewizora 3D będą ją mogli obejrzeć w serwisie testowym Canal+ 3D test (kanał 28).

Ponieważ na razie niewiele osób ma w domu telewizor 3D Canal+ zaoferuje też specjalne trójwymiarowe transmisje meczu w kinach. Mecz będzie można bezpłatnie obejrzeć w Multikinach w Krakowie, Poznaniu i Warszawie.

Aby wygrać bezpłatne zaproszenia na pokazy, należy zarejestrować się na stronie www.canalplus.pl/3d lub zgłosić się w kasie kina (liczba miejsc ograniczona).

W sobotę 15 maja będzie miała miejsce transmisja meczu w formacie 3D. O godz. 16:50 Wisła Kraków zagra z Odrą Wodzisław. Jest to ostatni mecz 30. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy. Wynik spotkania będzie miało kluczowe znaczenie dla losów Mistrzostwa Polski.

Pokazy kinowe odbędą się w kinach:

1. Multikino Warszawa Ursynów, Al. KEN 60, Warszawa

2. Multikino Poznań , ul. Królowej Jadwigi 51, Poznań

3. Multikino Kraków, ul. Dobrego Pasterza 128, Kraków