Transportoid - rozkład jazdy na Androida zawsze pod ręką

Transportoid to jedna z najlepszych polskich aplikacji oferująca dostęp do rozkładu jazdy komunikacji miejskiej w kilkudziesięciu miastach. Co więcej, dostęp do danych otrzymamy bez konieczności łączenia się z Internetem

Transportoid

Transportoid

Język: polski

Wersja Androida: od 1.6

Producent: Tomasz Zieliński

Strona: www.transportoid.com

Cena aplikacji: bezpłatna

Ocena redakcji: 5/5

  • Transportoid w Android Markecie
  • Transportoid to wyjątkowo przydatna aplikacja, udostepniająca rozkłady jazdy komunikacji miejskiej w ponad czterdziestu polskich miastach. Projekt stale się rozwija, poprawiane są ewentualne błędy w rozkładach i przystankach, dodawane są nowe miasta. Należą do nich m.in. Białystok, Chełm, Elbląg, Kraków, Lublin, Słupsk i Warszawa.

    Użytkownicy mogą sami tworzyć rokłady jazdy dla swoich miast i przesyłać je do autora. Transportoid działa w trybie offline. Gwarantuje to bardzo szybką prezentację danych i co ważne, pozwala korzystać z rozkładów jazdy nawet gdy nie chcemy/nie możemy połączyć się z Internetem.

    Istnieje płatna i bezpłatna wersja aplikacji Transportoid. Za darmo otrzymujemy możliwość przeglądania rozkładów jazdy według liniii i przystanków oraz planowania podróży od jednego do drugiego przystanku. Po opłaceniu rocznego abonamentu, w wysokości 10 zł, otrzymujemy zaawansowane funkcje, takie jak: lokalizowanie nas za pomocą GPS, mapy, widżety oraz grupowanie przystanków.