Trasa Świętego Mikołaja w Google

Chcesz wiedzieć, gdzie przebywa obecnie Święty Mikołaj? Nic prostszego - Google pozwoli Ci mieć na niego oko dzięki Google Santa Tracker.

Google przygotowało Wioskę Świętego Mikołaja - jest ona w pełni interaktywna. Każdy budynek czy obiekt to zaproszenie do zabaw, wśród których znajdują się między innymi jazda elfem na nartach, kierowanie zaprzęgiem reniferów, bitwa na śnieżki czy tworzenie elfów - oczywiście wszystko z dużym przymrużeniem oka. Nie brak także filmików pokazujących świąteczne tradycje oraz materiałów edukacyjnych dla młodszych użytkowników. Wszystko wykonano w miłym dla oka, kreskówkowym stylu, który spodoba się nie tylko dzieciom, ale również i ich rodzicom.

Trasa Świętego Mikołaja w Google

Warto także pobrać ze sklepu Google Play aplikację Google Santa Tracker. Umożliwia nie tylko dostęp do Wioski i znajdujących się w niej atrakcji - 24 grudnia będzie można przez cały dzień śledzić trasę Świętego Mikołaja! Dzięki temu każdy sprawdzi, czy zbliżają się do niego wyczekiwane prezenty. Nie brak także różnego rodzaju dodatków, tematycznych emotikonem i podobnych elementów. Oczywiście aplikacja jest w pełni darmowa.