Trening z 3D Toolkit

dvGarage, witryna QuickTime skierowana do artystów wizualnych mediów następnej generacji, ogłosiła wydanie 3D Toolkit for Mac OS X, wizualnego systemu warsztatowego do tworzenia grafiki 3D.

3D Toolkit oferowany przez dvGarage to zestaw wizualnych lekcji warsztatowych oferowany wraz z pełną wersją aplikacji Electric Image Universe 3D Toolkit. Celem wydawnictwa jest nauka zasad i technik tworzenia trójwymiarowych prezentacji, skierowana do wizualnych artystów wszelkich dziedzin przemysłu komputerowego i dysponujących wiedzą o różnych stopniach zaawansowania. Oferowany przez dvGarage krążek CD wydany z myślą o użytkownikach Mac OS X zawiera także pliki projektów wykorzystywanych w lekcjach oraz wybrane witryny warsztatowe dvGarage skonwertowane do formatu Mac OS X 3D Toolkit.

Pakiet 3D Toolkit to pierwszy z planowanej serii produktów 'wizualnych warsztatów' opracowywanej przez dvGarage z myślą o globalnej społeczności artystów wizualnych mediów. Kosztujący 199 USD 3D Toolkit składa się z pięciu części: narzędzi, przeglądu, warsztatów podstawowych, zaawansowanych i materiałów dodatkowych. Posiadacze poprzedniej wersji 3D Toolkit mogą otrzymać uaktualnienie do Mac OS X za 49 USD, a poza tym Electric Image ogłosiła możliwość wykupienia po promocyjnej cenie, uaktualnienia dołączonej do pakietu wersji programu Universe, do najnowszej komercyjnej edycji Electric Image Universe 4.0.

http://www.dvgarage.com/market/tk/3dtk/3dtk.php


Zobacz również