Trine 2 - premiera pod koniec lata

Wydawca Trine 2 - firma Atlus, poinformowała że najnowsza produkcja studia Frozenbyte ukaże się dopiero pod koniec lata. Wcześniejsze plany zakładały wydanie Trine 2 jeszcze tej wiosny. Gra dostępna ma być w wersji PC oraz na konsole Xbox i PS3.

Trine 2 jest kontynuacją bardzo dobrze przyjętej gry zręcznościowej z elementami logicznymi. Do wyboru mamy jedną z trzech postaci: czarodzieja, wojownika oraz złodziejkę. Każda z nich posiada odmienne umiejętności i właściwości.

Wojownik charakteryzuje się doskonałymi umiejętnościami walki wręcz, mag potrafi wyczarowywać nowe platformy oraz skrzynki po których to mogą wspinać się pozostali bohaterowie. Cechą łotrzyka jest z kolei duża szybkość i umiejętność strzelania na długie odległości.

W Trine 2 można grać w trzy osoby (tryb kooperacji) i to zarówno w wersji online jak i offline.

Podobne opóźnienia ze strony Frozenbyte były przy pierwszej części Trine. Teraz historia się powtarza. Nie ma wątpliwości, że Trine 2 zapowiada się interesująco. Pytanie tylko ile jeszcze będziemy musieli na nią czekać? Na osłodę fanom gry nie pozostaje nic innego jak obejrzeć nowy trailer gry. Przedstawiamy go poniżej.