Trine 2 - premiera pod koniec lata

Wydawca Trine 2 - firma Atlus, poinformowała że najnowsza produkcja studia Frozenbyte ukaże się dopiero pod koniec lata. Wcześniejsze plany zakładały wydanie Trine 2 jeszcze tej wiosny. Gra dostępna ma być w wersji PC oraz na konsole Xbox i PS3.

Trine 2 jest kontynuacją bardzo dobrze przyjętej gry zręcznościowej z elementami logicznymi. Do wyboru mamy jedną z trzech postaci: czarodzieja, wojownika oraz złodziejkę. Każda z nich posiada odmienne umiejętności i właściwości.

Wojownik charakteryzuje się doskonałymi umiejętnościami walki wręcz, mag potrafi wyczarowywać nowe platformy oraz skrzynki po których to mogą wspinać się pozostali bohaterowie. Cechą łotrzyka jest z kolei duża szybkość i umiejętność strzelania na długie odległości.

Zobacz również:

  • Najlepsze gry akcji 2022. Niegdyś będą kultowe niczym Doom

W Trine 2 można grać w trzy osoby (tryb kooperacji) i to zarówno w wersji online jak i offline.

Podobne opóźnienia ze strony Frozenbyte były przy pierwszej części Trine. Teraz historia się powtarza. Nie ma wątpliwości, że Trine 2 zapowiada się interesująco. Pytanie tylko ile jeszcze będziemy musieli na nią czekać? Na osłodę fanom gry nie pozostaje nic innego jak obejrzeć nowy trailer gry. Przedstawiamy go poniżej.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: