Trine 4: The Nightmare Prince na fabularnym zwiastunie

Firmy Modus Games oraz Frozenbyte opublikowały nowy zwiastun gry Trine 4: The Nightmare Prince.

Trine 4: The Nightmare Prince to najnowsza odsłona popularnej serii platformowych gier logicznych, autorstwa studia Frozenbyte, która została zapoczątkowana w 2009 roku. Twórcy gry, wraz z wydawcą - firmą Modus Games, zaprezentowali nam najnowszy zwiastun produkcji, skupiający się na fabule rzeczonej produkcji.

Tym razem trójka bohaterów - czarodziej Amadeus, złodziejka Zoya oraz rycerz Pontius, musi połączyć swoje siły w celu odnalezienia księcia Seliusa, nadgorliwego młodzieńca, którego pragnienie władania magią sprawiło, że królestwo zostało opanowane przez mroczne stworzenia, pozostające poza jego kontrolą. Zdolność księcia Seliusa do wzbudzenia w kimś najsilniejszych lęków, pozostawia niewiele czasu na odwrócenie klątwy, podążającej za nim trójce bohaterów, ponieważ napędzane snami zaklęcia księcia stają się coraz bardziej niebezpieczne.

Zobacz również:

  • Najlepsze monitory szerokokątne dla graczy i profesjonalistów

Trine 4 powraca do korzeni serii i zaoferują nam oprawę graficzną wykonaną w technice 2.5D, liczne zagadki logiczne oraz starcia z bossami. Możemy również liczyć na nowe zdolności głównych bohaterów oraz kooperację (zarówno lokalną, jak i przez sieć) do czterech graczy.

Czwarta część serii Trine zadebiutuje już 8 października tego roku na PC oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: