Tripod: czy trafi do produkcji?

Wiele ciekawych projektów urządzeń umarło śmiercią naturalną i nigdy nie trafiło do produkcji. Miejmy nadzieję, że inny los spotka interesujący projekt przenośnego odtwarzacza multimedialnego zaprezentowanego na witrynie Yanko Design. Urządzenie wyróżnia się... rozkładanym ekranem.

Lisa Kohanshi zaprezentowała na witrynie Yanko Design bardzo ciekawy projekt urządzenia o nazwie Tripod, które poza podstawową funkcją przenośnego odtwarzacza audio umożliwia prezentowanie filmów. Co ciekawe, możemy je oglądać na ekranie OLED, który rozwija się pomiędzy dwoma połówkami urządzenia. Wystarczy go tylko w końcowej fazie ustabilizować za pomocą specjalnych zawiasów.

Tripod: czy trafi do produkcji?

Tripod - źródło Yanko Design

Warto też wspomnieć, że przyciski funkcyjne to w zasadzie umieszczony w specjalnym gnieździe (tuż pod wyświetlaczem prezentującym podstawowe informacje podczas słuchania muzyki) pilot, który bardzo się przyda podczas oglądania wideo. Oczywiście w tak powstałej konstrukcji znalazło się również miejsce na dwa głośniki, które umieszczono w jej górnych rogach.

Niestety, na razie nic nie wiadomo o możliwości wprowadzenia do produkcji opisanego projektu.