Trójwymiarowe wyścigi online

Extreme Acceleration to udostępniona online interaktywna symulacja wyścigu NASCAR Winston Cup wykonana w technologii 3D Shockwave Flash.

Firma MindComet wykonała dla International Speedway Corporation interaktywną, trójwymiarową grę Extreme Accelaration oferującą personalizowane pojazdy i skomplikowane trójwymiarowe trasy. Extreme Accelaration to symulacja wyścigu NASCAR Winston Cup udostępnion darmowo online i wykonana przez MindComet w programie Macromedia Director 8.5 Shockwave Studio, z wykorzystaniem eksportera Shockwave 3D oferowanego przez aplikację NewTek Lightwave 7.0.'Extreme Acceleration oferuje użytkownikom w pełni funkcjonalną grę wyścigową dostępną w przeglądarce internetowej, wszystko dzięki wydajności i bogactwie wizualnym 3D oferowanym przez edytor i odtwarzacz Macromedia Shockwave', stwierdziła Miriam Geller, menadżer produktu Macromedii.

W Shockwave Player wyposażonych jest obecnie 65% systemów użytkowników, co stanowi potencjalną publiczność złożoną z ponad 270 milionów internautów - każdego dnia instalowanych jest przeciętnie 300 tysięcy nowych odtwarzaczy Shockwave, czyniąc z Shockwave 3D najbardziej rozpowszechnioną w Internecie technologię trójwymiarową.

http://www.iscmotorsports.com


Zobacz również