"Trójwymiarowy" gryzoń

Japońska firma Kokuyo wprowadziła do swojej oferty nową, ciekawą myszkę. Urządzenie, któremu nadano nazwę Just One z pewnością sprawdzi się w biurach oraz w domach, w których z jednego komputera korzysta wiele osób - dysponuje bowiem obudową, dzięki której możemy dopasować jej wielkość do potrzeb poszczególnych użytkowników.

Just One wyposażona została w specjalną obudowę a w zasadzie system składający się z korpusu (59 x 97 x 36 mm) i różniących się od siebie wielkością specjalnych nasadek. Podłączając je otrzymujemy "gryzonia" w trzech wersjach o różnych gabarytach: 59 x 121 x 36 mm, 59 x 127 x 36 mm i 59 x 136 x 36 mm. Dzięki takiemu rozwiązaniu dokonując zakupu urządzenia np. do biura mamy pewność, że każdy pracownik optymalnie dostosuje jego wielkość do własnych potrzeb.

"Trójwymiarowy" gryzoń

Mysz Just One

Nowość dostępna jest w pięciu kolorach - niebieskim, srebrnym, czarnym, zielonym i bordowym. Do dyspozycji użytkownika oddaje sensor optyczny o rozdzielczości 800 dpi oraz 120-centymetrowy kabel podłączany do portu USB 2.0.

Niestety cena urządzenia, które pojawi się w sprzedaży na rynku japońskim jeszcze w tym miesiącu, nie została podana.