Trole w kosmosie!

Wczoraj do sklepów w całej Polsce zawitała kolejna gra o opowiadająca o przygodach sympatycznego trola Hugo pt. Hugo w Kosmosie. Tym razem dzielny Hugo wyrusza na podbój kosmosu!

Podstępnie szpiegując Profesora Kosmoska, zła wiedźma Scylla odkryła, że po drugiej stronie planety Pluton znajduje się asteroid, którego jądro zbudowane jest niemal w całości z czarnych diamentów. Ukradła więc najnowszą rakietę Profesora, ulepszyła ją kilkoma mrocznymi czarami i razem z Don Kroko i jego żołnierzami ruszyła w podróż, aby zdobyć całą energię zawartą w czarnych diamentach. Energia ta umożliwi jej stworzenie złowrogiego promienia. Jeżeli trafi on w Magiczny Las Trolli, zamieni wszystkie mieszkające w nim delikatne stworzenia w niewolników złej wiedźmy.

Gra przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 6-12 lat i oferuje pięć misji których akcja będzie toczyć się na różnych planetach i księżycach w Układzie Słonecznym. Gra Hugo w Kosmosie została przygotowana w pełnej polskiej wersji językowej i kosztuje 79,90 złotych.


Zobacz również