Tropico 2: Zatoka Piratów

Piętnastu chłopów na umrzyka skrzyni... I butelka rumu!

Piętnastu chłopów na umrzyka skrzyni... I butelka rumu!

Piractwo to radosne zajęcie. Napada się na statki, grabi złoto, porywa dziewczęta. Ta gra przedstawia jednak najtrudniejszą stronę tego procederu: zarządzanie flotą korsarską.

W nowej odsłonie znanej serii Tropico władasz państewkiem korsarskim, znajdującym się na karaibskiej wysepce. Nie będziesz toczyć morskich bitew, przypuszczać zuchwałych abordaży ani poszukiwać czarnych pereł. Zajmujesz się rozwojem osady, wysyłaniem statków na pirackie rejsy oraz odpowiednim wykorzystaniem jeńców i niewolników.

Tropico 2: Zatoka Piratów

Osada rozwija się, statki czekają na nasze rozkazy, piraci chcą nowych luksusów... nie ma czasu nawet na pogawędki ze starą papugą.

Zadbasz zarówno o piratów, zapewniając wilkom morskim godne warunki bytowe i rozrywkę, jak i przydzielisz pracę niewolnikom.

Duże znaczenie mają charakterystyki twego bohatera. Warto dobrze się zastanowić i dostosować je do preferowanego stylu gry. Gra jest rozbudowana, pełno w niej zależności ekonomicznych i socjalnych, dlatego nie każdemu może przypaść do gustu. Jednak ta biurokracja korsarska naprawdę wciąga, co najmniej tak, jak nurkowanie z kotwicą u szyi. Szkoda jednak, że w Tropico 2 nie udostępniono opcji zabawy w sieci.

Wydawca w Polsce Cenega Poland

Informacjehttp://www.cenega.pl

Wymagania sprzętowe CPU 500 MHz, 64 MB RAM, karta graficzna 16 MB

Cena 99,90 zł

Najniższa cena 85 zł,http://www.maxgame.pl

Ocena 4/5