Tropico 2 wkrótce

Jak poinformowała Cenega Poland, w chwili obecnej trwają prace nad lokalizacją kontynuacji kultowej strategii studia Pop Top i firmy Take 2 Games - Tropico 2.

Cenega zdobyła prawo do dystrybucji gry w Polsce i na Węgrzech, dlatego też Tropico 2: Zatoka Piratów dostępna będzie w pełnej, polskiej i węgierskiej wersji językowej.

Sukces w grze Tropico 2: Zatoka Piratów zależy od efektywnego zarządzania mieszkańcami tytułowej zatoki. Stara piracka maksyma głosi - "martwi piraci nie łupią", trzeba pamietać więc o odpowiednim ich wyposażeniu i wyszkoleniu. Piraci będą potrzebowali muszkietów, szabli, i dział - ostatecznie hiszpańskie galeony nie będą spokojnie czekać, aż ktoś je obrabuje. Trzeba także pamiętać o utrzymywaniu wysokiego morale i odpowiedniego wyglądu swoich żołnierzy - strach w bitwach morskich odgrywa niezwykle ważną rolę.

Gra ukaże się w dwóch wersjach: standardowej (w pudełku DVD i eleganckim etui) oraz w Limitowanej Edycji Kolekcjonerskiej (tylko 500 sztuk), w której oprócz samej gry znajdzie się - piracka sakiewka z kośćmi do gry, płytą CD ze ścieżką dźwiękową, efektowny plakat dla kolekcjonerów oraz poręczne pudełko DVD z kolorową okładką.

Strona oficjalna:

http://www.tropico2.com


Zobacz również