Trwa Wielki Cyfrowy Giermasz w CDP.pl. Ponad 300 gier, filmów i książek za 9,99 zł

Sklep CDP.pl od rana przyciąga graczy z całej polski nową promocją. W jej ramach użytkownicy mogą nabyć ponad 300 różnych gier, filmów i ebooków w wersji cyfrowej za niecałe 10 złotych za sztykę. Promocja trwa przez cały dzisiejszy dzień do godziny 21:00. Wśród tytułów objętych promocją znalazła się między innymi druga część przygód Wiedźmina Geralta na komputery PC.

Dzisiaj wystartowała promocja CDP.pl i sieci sklepów Biedronka. W ramach Giermaszu można nabyć mnóstwo pudełkowych kopii gier komputerowych w atrakcyjnej cenie 9,99 złotych za sztukę. Nie znaczy to jednak, że gracze preferujący cyfrowe kopie gier, nie znajdą dzisiaj też czegoś dla siebie. Dziś przez cały dzień klienci CDP.pl mogą kupić też w ramach promocji nie tylko gry w wersji elektronicznej, ale też filmy i ebooki.

Oferta jest zróżnicowana i znajduje się w niej ponad 300 przecenionych tytułów dostępnych za niecałe 10 złotych. Największą atrakcją ma być możliwość nabycia drugiej części gry z serii Wiedźmin o podtytule Zabójcy królów w tej samej promocyjnej cenie, czyli za 9,99 zł. Gra na podstawie prozy Sapkowskiego nie była co prawda dostępna od samego rana, ale ze względu na duże zainteresowanie promocją CDP.pl, zgodnie z obietnicą, udostępniło także ten tytuł w ramach Wielkiego Cyfrowego Giermaszu.

Zobacz również:

  • Epic Games szaleje z wyprzedażami! Sprawdź jakie gry kupisz taniej
Trwa Wielki Cyfrowy Giermasz w CDP.pl. Ponad 300 gier, filmów i książek za 9,99 zł

Z pełną ofertą CDP.pl w ramach Wielkiego Cyfrowego Giermaszu można zapoznać się na stronie internetowej sklepu, a promocja obowiązuje dziś do godziny 21:00. Niestety, aby zakupić dziś w dobrej cenie gry, filmy i ebooki na CDP.pl trzeba uzbroić się w cierpliwość. Promocja cieszy się ogromną popularnością, a witryna sklepu przeżywa istne oblężenie, co powoduje co jakiś brak możliwości załadowania strony.