Trwają prace nad grą Iron Man

Sega oraz Marvel Entertainment poinformowały o kolejnym postępie w pracach nad grą Iron Man. Tym razem twórcom udało się pozyskać aktorów do podkładania dialogów. Trzeba przyznać, że lista nazwisk może pozytywnie zaskakiwać.

Iron Man powstaje na bazie filmu o tym samym tytule (który również jest w produkcji). Ma być to gra akcji w której będziemy mieli okazję wcielić się w postać tytułowego bohatera. Ja zapowiadają twórcy fabuła gry ma wiernie odzwierciedlać wydarzenia z filmu, tak więc będzie to niesamowita gratka dla wszystkich fanów dzieł Marvela.

Trwają prace nad grą Iron Man

Gra jest już w produkcji od dłuższego czasu. Wczoraj Sega oraz Marvel Entertainment poinformowały o znalezieniu aktorów, którzy podkładać będą głos w grze. Będą nimi Robert Downey Jr. (wcieli się w rolę Tonyego Starka), Terence Howard (Lt. Col. James "Rhodey" Rhodes) Shaun Toub (Yinsen).

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami gra tworzona jest z myślą o takich platformach jak: Xbox 360, PlayStation 3, PlayStation 2, PSP, Nintendo DS, Nintendo Wii oraz PC. Światowa premiera dzieła planowana jest na maj tego roku.