Trylogia Splinter Cell w HD

Francuski Ubisoft odświeża kolejną dobrze znaną markę. Po trylogii Prince of Persia ukazanej w HD, miłośnicy elektronicznej rozrywki będą mogli nabyć takie samo wydanie pierwszych trzech odsłon gry Splinter Cell.

Skoro można na tej samej rzeczy zarobić kilka razy, to czemu tego nie zrobić? Pomyślał o tym francuski Ubisoft wydając Prince of Persia Trilogy. Był to zestaw składający się z trzech części kultowej gry platformowej - The Sands of Time, The Warrior Within i Two Thrones - z grafiką HD i wsparciem dla stereoskopowego 3D. Produkcje te można pobrać w dobrej cenie z usługi Playstation Network. Wkrótce dołączy do nich natomiast kolejna odświeżona trylogia Ubisoftu.

Jak donosi serwis IGN, trylogią tą będzie Splinter Cell. Francuski wydawca zamierza w przyszłym roku wydać Splinter Cell, Splinter Cell: Pandora Tomorrow oraz Splinter Cell: Chaos Theory. Zobaczymy w nich rzecz jasna grafikę w HD i prawdopodobnie wsparcie dla stereoskopowego 3D.

Nie wiadomo niestety czy tak jak Prince of Persia Trilogy będzie to zestaw wydany na zasadach wyłączności na konsolę Playstation 3. Mimo to osoby, które nie zdążyły do tej pory zapoznać się z przygodami Sama Fishera, będą miały doskonałą okazję do tego, by wkroczyć do świata superszpiega.