Trylogia gliniarza

Paramount przedstawił szczegóły wydania amerykańskiego trzech części "Gliniarza z Beverly Hills", którego amerykańska premiera jest zapowiedziana na 29 stycznia. W Polsce ITI planuje wydanie tej kolekcji w czerwcu.

Paramount przedstawił szczegóły wydania DVD trzech części "Gliniarza z Beverly Hills", którego amerykańska premiera jest zapowiedziana na 29 stycznia. Pierwszy film zostanie zapisany w proporcjach obrazu 1,85:1 z transferem anamorficznym. Na płycie znajdą się trzy ścieżki dźwiękowe: angielska w Dolby Digital 5.1 i Dolby Digital 2.0 oraz francuska dwukanałowa. Pozostałe płyty będą udźwiękowione w ten sam sposób. W dodatkach znajdą się: komentarz reżysera Martina Bresta, krótki film zatytułowany "Casting Beverly Hills Cop", wywiady, galeria fotosów i zwiastuny. Druga część przygód niefrasobliwego gliniarza pojawi się proporcjach obrazu 2,35:1 z transferem anamorficznym. W dodatkach przewidziano: sceny usunięte ze słowem wstępnym reżysera Tony Scotta, wywiady, dokument z planu, teledysk "Shakedown" oraz zwiastuny. Najnowszy film czyli "Gliniarz z Beverly Hills 3" będzie zapisany w proporcjach obrazu 1,85:1. W dodatkach znajdą się tylko nowe retrospektywne wywiady.

Tego samego dnia zostaną wydane dwa inne filmy z Eddym Murphym "Vampire in Brooklyn" i "Harlem Nights". Obie produkcje zostaną zapisane w proporcjach obrazu 1,85:1 z anamorficznym transferem i dźwiękiem angielskim Dolby Digital 5.1. Poza tym na płycie znajdą się także dwie ścieżki dźwiękowe Dolby Digital 2.0 w językach francuskim i angielskim.

Premiera polska trylogii "Gliniarza z Beverly Hills" jest zapowiedziana na czerwiec 2002 r.


Zobacz również