Trzeci szczegół modernizacji: Windows Vista Ultimate PL i Office Professional 2007 PL

Akcja "Podrasuj Swój Komputer" powoli zbliża się do końca. Wciąż trwa głosowanie na komputer, który zostanie podrasowany za kwotę 10 000 zł, jednak czasu na oddawanie głosów jest coraz mniej. Od początku akcji trwają spekulacje na temat tego, w jakie oprogramowanie zostanie wyposażony modernizowany komputer. Dziś ostatnia z największych niewiadomych zostaje odkryta.

Windows Vista i Office 2007 zadebiutowały na świecie niecały miesiąc temu. Oficjalna polska premiera produktów przewidywana jest na 7 marca. Zwycięzca wejdzie w posiadanie jednego z pierwszych egzemplarzy oprogramowania w pełni zlokalizowanego. Obydwie wersje są pudełkowe i trafiły do naszej redakcji wprost z tłoczni w Irlandii.

Windows Vista Ultimate to najpełniejsza wersja nowego systemu operacyjnego giganta z Redmond. Wyposażona w nowy interfejs Aero będzie stanowić smakowity kąsek dla naszego laureata. Wersja pudełkowa systemu kosztuje około 2000 zł.

Microsoft Office Professional 2007 to następca jednego z najpopularniejszych pakietów biurowych świata. W skład tej wersji wchodzi: Word 2007, Exel 2007, PowerPoint 2007, Outlook 2007, Publisher 2007 oraz Access 2007. Koszt tej wersji to około 2250 zł.

Windows Vista Ultimate i Microsoft Office Professional 2007

Windows Vista Ultimate i Microsoft Office Professional 2007

Rzecz chyba najważniejsza. Koszt oprogramowania nie zmniejszy kwoty modernizacji. Jest to niespodzianka od firmy Microsoft. Oznacza to, że na sprzęt wciąż pozostaje kwota 10 000 złotych, a oprogramowanie jest dodatkową nagrodą dla zwycięzcy. Dzięki temu wartość nagrody głównej wzrosła do ponad 14 000 zł.

Głosowanie zakończymy jutro, 28 lutego, dokładnie o północy. To ostatni moment by przyznać swoje głosy komputerom zasługującym na modernizację. Zapraszamy do kontynuowania zabawy.

Więcej na temat Windows Vista

Więcej na temat Microsoft Office 2007

Podrasuj Swój Komputer


Zobacz również