Trzecia odsłona AutoMapy

Geosystems Polska i Aqurat udostępniły nową wersję systemu nawigacji samochodowej AutoMapa. W wersji 3.2 wprowadzono szereg istotnych zmian postulowanych przez użytkowników wcześniejszych edycji programu.

Trzecia odsłona AutoMapy

AutoMapa w wersji 3.2 wyposażona została m.in. w znacznie głośniejsze i wyraźniejsze komunikaty głosowe podawane w języku polskim, angielskim lub niemieckim głosem kobiecym lub męskim, 10-krotnie szybszą procedurę automatycznej korekty trasy, nowy wygląd ekranów poprawiający czytelność zarówno w dzień jak i w nocy, funkcję trasy powrotnej.

Nowych użytkowników AutoMapy ucieszy możliwość automatycznej, szybkiej rejestracji on-line.

Równolegle z nową wersją programu ukazała się druga w tym roku aktualizacja wszystkich map. "W najbliższych dniach oferta AutoMapy poszerzy się o szczegółową mapę Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, a w ciągu następnych 2. miesięcy o 4 kolejne plany miast" - zapewnia Karol Wesołowski z firmy Geosystems. "Mapy te dostępne będą zarówno pojedynczo jak i w ramach wprowadzonego do sprzedaży przed miesiącem zestawu map pod nazwą AutoMapa Polska XL".

Według Piotra Bogusławskiego (Aqurat) "Zespół AutoMapy pracuje równolegle nad wydaniem jeszcze przed wakacjami AutoMapy Europy. To będzie nasz skromny wkład w płynne wejście Polski do Unii Europejskiej".

Dla zarejestrowanych użytkowników poprzednich wersji programu AutoMapa 3.2 pod adresemhttp://www.automapa.com.pl oferowane są bezpłatne aktualizacje map i programu.

Sugerowane ceny detaliczne netto AutoMapy wynoszą:

AutoMapa - Polska 50k - 329 zł

AutoMapa - Plan Miasta - 129 zł