Trzy edycje Halo 3

Gra "Halo" to jeden z największych w historii przebojów na rynku konsoli. Dlatego też miłośnicy elektronicznej rozrywki z niecierpliwością czekają na kolejne jej wersje. Wkrótce na rynek zawita Halo 3. Jakie edycje przygotowało Bungie?

Microsoft Game Studios i Bungie Studios ogłosiły, że trzecie wcielenie gry będzie miało trzy edycje - użytkownicy będą mogli wybrać pomiędzy wersjami Standard, Limited i Legendary.

Najtańsza z nich, Standard Edition będzie kosztowała 59,99 USD, a gracz otrzyma w jej ramach samą grę.

Jeśli zdecyduje się zapłacić o 10 dolarów więcej będzie stanie się posiadaczem Limited Edition wydanej w metalowym kolekcjonerskim opakowaniu. Zajdzie w nim płytę z dodatkowymi epizodami oraz książkę, w której będzie mógł zapoznać się ze szczegółami na temat świata Halo.

Edycja Legendary została wyceniona na 129,99 USD. Za tę kwotę użytkownik dostanie hełm, podobny do tego z gry oraz dwa dyski z dodatkowym materiałem.

Na pierwszym z nich znajdzie się materiał filmowy z produkcji gry. Na drugim obejrzy miejsca, w których toczyła się rozgrywka w Halo 2 oraz Halo: Combat Evolve". W opakowaniu znajdą się też liczne plakaty.