Trzy miliony sprzedanych egzemplarzy Guild Wars. Zimowe Święto za rogiem.

ArenaNet, producent gier z serii Guild Wars, ma powody do radości. Firma właśnie pochwaliła się wynikami sprzedaży swoich kluczowych tytułów. Okazuje się, że gry spod znaku Guild Wars znalazły już trzy miliony nabywców!

Wynik jest tym lepszy, że cykl GW znajduje się na rynku dopiero od półtora roku.

"Osiągnięcie wyniku trzech milionów sprzedanych egzemplarzy w tak krótkim czasie jest po prostu niesamowite" - powiedział Geoff Heath, dyrektor generalny NCsoft North America. "Jesteśmy bardzo dumni z tego, co zrobiła ArenaNet dla całej serii Guild Wars."

Firma przy okazji podała kilka informacji związanych z nadchodzącym Zimowym Świętem. Będzie to wydarzenie, w trakcie którego najważniejsze lokacje świata gry zostaną ozdobione licznymi dekoracjami. Pojawią się m.in. "świąteczne" zadania i specjalne nagrody. Całość rozpocznie się 20 grudnia 2006, zakończy zaś 2 stycznia 2007.

Stałe zmiany nastąpią w samej rozgrywce. Pierwszą będzie wprowadzenie ułatwionego trybu szukania drużyny.

Drugą, o wiele ważniejszą, opcja "reconnect". W momencie gdy gracz zostanie rozłączony i w ciągu 10 minut wróci do gry, pojawi się w miejscu, w którym był poprzednio. Czynność jaką wykonywał w momencie zerwania połączenia zostanie automatycznie dokończona.

Recenzja Guild Wars: Factions pod tym adresem.

Recenzja Guild Wars: Nightfall w tym miejscu.

Oficjalna strona gry tutaj.


Zobacz również