Trzy nowe huby USB od Modecom

Hub 4U, Wave Hub oraz Wave Reader to nowe huby USB, które znalazły się w ofercie firmy Modecom.

Hub 4U

Hub 4U

Wave Hub

Wave Hub

Wave Reader

Wave Reader

Czteroportowy pasywny Hub 4U działa w standardzie USB 2.0. Do działania nie wymaga instalacji sterowników. Z jego pomocą do komputera można podłączyć takie urządzenia jak mysz, klawiatura czy odtwarzacz MP3. Urządzenie wyposażono w diodę informującą o pracy urządzenia. Wymiary urządzenia to 52x52x13 mm. Cena: 25 zł.

Następną nowością jest Wave Reader. W jednej obudowie umieszczono czytnik kart pamięci i hub USB. Wyposażone w cztery sloty kart pamięci i trzy porty USB, urządzenie jest zgodne ze standardem USB 2.0 i nie wymaga dodatkowego zasilania. Wave Reader obsługuje tryby "high speed" (480Mbps), "full speed" (12Mbps) i "low speed" (1,5 Mbps). Wave Reader do działania nie wymaga sterowników, a jego wymiary to 68x37x23 mm. Urządzenie kosztuje 35 zł.

Ostatnia z nowości to Wave Hub - hub USB, który umożliwia podłączenie siedmiu różnych urządzeń. Także ten model obsługuje tryby "High Speed" (480 Mbps), "full speed" (12 Mbps) a także "low speed" (1,5 Mbps). W przypadku dużego obciążenia przez podłączone urządzenia, można podłączyć dodatkowe zasilanie za pomocą dedykowanego wejścia. Wave Hub kosztuje 58 zł.