Trzy nowe tytuły w serii Kolekcja Klasyki

Zgodnie z obietnicą, firma Cenega Poland ujawniła kolejne tytuły, które już wkrótce trafią do promocyjnej serii Kolekcja Klasyki. Jako, że inicjatywa ma uczcić pierwszy rok istnienia Kolekcji Klasyki na rynku, możemy spodziewać się naprawdę przyzwoitych produkcji.

Trzy nowe tytuły  w serii Kolekcja Klasyki

Kozacy 2

W ubiegłym tygodniu poznaliśmy dwie gry, które trafią do serii. Były to Deus Ex Antologia i Dungeon Siege: Legends of Aranna. Dziś informujemy o kolejnych tytułach, które ukażą się w promocyjnej cenie. Są to: Knights of Honor, Kozacy 2 oraz Sid Meier's The Pirates!.

Knights of Honor firmy Deepsilver to rozbudowana strategia czasu rzeczywistego rozgrywającą się w mrocznych czasach średniowiecznej Europy. Gracz wciela się w rolę króla, a jego głównym zadaniem jest stworzenie potężnego imperium i podbicie reszty narodów. Warto dodać, że tytuł zostanie po raz pierwszy przetłumaczony na język polski.

Kozacy 2 to świetna strategia wojenna firmy CDV. Główną postacią tej części serii jest francuski cesarz Napoleon Bonaparte. W grze można objąć władzę nad jednym z sześciu europejskich mocarstw. Oczywiście każde z nich ma inne jednostki specjalne, wymusza stosowanie odmiennych taktyk i oznacza inne zakończenie zabawy. Tylko od nas zależy, jaki będzie finał bitwy pod Waterloo...

Sid Meier's Pirates! firmy Take 2 Interactive to odświeżona wersja hitu z lat 80-tych. Grę stworzył Sid Meier człowiek-legenda branży, co gwarantuje wiele godzin wyśmienitej zabawy. Tytuł oferuje przede wszystkim wolność wyboru oraz zróżnicowanie zabawy - czeka Was walka na szpady w tawernach, plądrowanie miast, bitwy morskie, a nawet podrywanie urodziwych dziewek. Całość w bardzo dopracowanej, polskiej wersji językowej.

Więcej na oficjalnej stronie serii.