Tube Dude Man - gra na środę

Tube Dude Man to produkcja, dzięki której mamy okazję poznać sympatycznego hydraulika - tym razem nie będzie to jednak słynny Mario. Przemieszczamy się pomiędzy poszczególnymi etapami przy pomocy rur i staramy się omijać wszystkie przeszkody. Tube Dude Man nie wymaga oczywiście instalacji na dysku twardym.

Zapraszamy także do pobrania innych gier dnia:

Runner Gunner

Fountain Defence

The Cube

Zobacz wszystkie gry dnia!

Tube Dude Man jest darmową platformówką, w której gracze przejmują kontrolę nad małym sympatycznym ludzikiem. Naszym zadaniem jest dotarcie na specjalnej rury, która przeniesie nas na kolejny poziom. Oczywiście po drodze napotkamy sporo pułapek oraz przeszkód. Warto wspomnieć chociażby o niestabilnej, rozpadającej się podłodze czy śmiercionośnych kolcach.

Tube Dude Man pod względem graficznym prezentuje się niezwykle prosto, jednak całość sprawia niezwykle klimatyczne wrażenie. Na plus należy także zaliczyć poziom trudności, który stanowić będzie wyzwanie dla zaawansowanych graczy i jednocześnie nie zniechęci tych początkujących. Tube Dude Man nie zajmuje także dużej ilości miejsca na dysku i nie wymaga instalacji (uruchamiamy tylko odpowiedni plik EXE).

Zapraszamy do pobrania Tube Dude Man.