TurboSquid udostępnia modele 3D dla gmaxa

Dwa pakiety modeli 3D dla systemu gmax o nazwie Turbo Toybox, ukazały się w ofercie firmy TurboSquid przy współpracy z firmą Discreet. Darmowy pakiet narzędzi gmax pozwala na dodawanie do gier własnych obiektów - pojazdów, postaci, broni, etc.

Darmowy pakiet narzędzi gmax opiera się o rozwiązania firmy Discreet i program do tworzenia grafiki 3D i animacji 3ds max. Pozwala on na dodawania do gier obsługujących gmax między innymi własnych modeli pojazdów, ludzi, czy też sprzętu. Przy tej okazji gracze uczą się podstaw pracy z aplikacją do tworzenia grafiki 3D.

Obecnie w ofercie TurboSquid znajduje się tzw. 'Turbo Toybox Starter Pack', zawierający trójwymiarowe model 8 maszyn latających, 8 budynków, 5 postaci, 9 pojazdów i 10 rodzajów broni. Pakiet ten kosztuje 9,95 USD i dostępny jest zarówno w postaci pliku w formacie GMAX do pobrania, jak też i płyty CD. Poza startowym pakietem Turbo Toybox dostępny jest już także drugi, tematyczny zestaw, na który składa się 37 modeli przeróżnych pojazdów – czołgów, ciężarówek, samochodów. On również kosztuje 9,95 USD.

W planach TurboSquid są już kolejne zestawy: pojazdy latające, ludzie i zwierzęta, broń oraz budynki. Według informacji zamieszczonych na stronie, mają być one dostępne już pod koniec czerwca.

Więcej informacji: http://www.turbosquid.com


Zobacz również