Turbulencje – czy będzie sezon 5 jednego z najpopularniejszych seriali Netflixa?

Obejrzeliście już czwarty sezon "Turbulencji" i zastanawiacie się, ile sezonów jeszcze powstanie? Postanowiliśmy sprawdzić, co słychać w sprawie 5. sezonu serialu o pasażerach lotu 828.

fot. Netflix

Turbulencje – przebój Netflixa

Druga część czwartego sezonu Turbulencji dopiero przed chwilą pojawiła się w serwisie Netflix, jednak wiele osób może zadawać sobie już pytanie o kolejną odsłonę serialu. Trzy dotychczasowe sezony (stworzone przez stację NBC) przyniosły wiele emocjonujących wydarzeń, niezwykłych zagadek i zaskakujących tragedii. 10 pierwszych odcinków sezonu 4. odpowiedziało na sporo pytań – m.in. w kwestii Wezwań – a 10 kolejnych rozwikłało pozostałe zagadki i dopowiedziało losy bohaterów.

Turbulencje – czy będzie sezon 5 jednego z najpopularniejszych seriali Netflixa?

fot. Netflix

Czy powstanie sezon 5?

To już potwierdzone: Netflix nie stworzy kontynuacji Turbulencjiserial zakończy się na 4 sezonach. Dlaczego? Dokładną odpowiedź znają tylko władze platformy, ale taki był plan, odkąd serial został przejęty od NBC. Amerykańska stacja planowała zlikwidować produkcję po trzech sezonach z powodu niskiej oglądalności. Netflix postanowił zreanimować serię, ale tylko na jeden, finałowy sezon, który rozwiązałby wszystkie zagadki i udzielił widzom odpowiedzi na palące pytania.

Zobacz również:

  • Turbulencje sezon 4 – kiedy premiera odcinka 11 na Netfliksie?

Jeff Rake, showrunner serii, początkowo planował rozpisanie Turbulencji na 6 sezonów – kiedy jednak otrzymał informację o decyzji Netflixa, skondensował opowieść. Odcinek 20 sezonu 4. będzie więc pożegnaniem z serialem. Oczywiście zawsze może wydarzyć się coś, co sprawi, że Netflix zmieni zdanie – nie jest to jednak zbyt prawdopodobne.

Zobacz także:


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: