Turbulencje sezon 4 – kiedy na platformie Netflix pojawi się część 2?

Pierwsza część czwartego sezonu "Turbulencji" na platformę Netflix trafiła w listopadzie 2022 roku, na kiedy jednak zaplanowano premierę części 2.? Nie przegap wielkiego finału serialu.

fot. Netflix

Turbulencje 4 – część 1 już na Netfliksie

Po długim oczekiwaniu w serwisie Netflix pojawił się czwarty sezon Turbulecji. Przypomnijmy, że serial oryginalnie tworzony był przez amerykańską stację NBC, która jednak skasowała produkcję po trzech sezonach. Drugie życie Turbulencjom postanowiła dać jednak platforma VOD i tak oto powstał 4 sezon uwielbianej przez miliony widzów opowieści o pasażerach lotu 828.

Premiera 4 sezonu nie przebiega jednak w sposób typowy dla większości seriali Netfliksa. Władze platformy zdecydowały się bowiem podzielić sezon na 2 części – pierwsze 10 odcinków swoją premierę miało 4 listopada 2022 roku. Kiedy jednak światło dzienne ujrzy druga część Turbulencji 4?

Zobacz również:

Turbulencje sezon 4 – kiedy na platformie Netflix pojawi się część 2?

fot. Netflix

Turbulencje sezon 4 – kiedy na platformie Netflix pojawi się część 2?

fot. Netflix

Kiedy premiera części 2?

Wedle spekulacji, druga część sezonu 4 miała pojawić 7 kwietnia – świecie Turbulencji jest to bowiem dzień, w którym w 2013 roku zaginał lot 828. Skąd pomysł na taką datę premiery? Otóż 1 część sezonu pojawiła się 4 listopada – w dniu ponownego pojawienia się samolotu w roku 2018. Te domniemania okazały się jednak fałszywe.

Według najnowszej informacji udzielonej przez Netflixa Turbulencje 4 powrócą 2 czerwca 2023 roku. Jak z pewnością domyślają się fani serialu, dzień ten został wybrany w nawiązaniu do Daty Śmierci, której obawiają się bohaterowie produkcji.

Turbulencje 4 – o czym opowiedzą nowe odcinki?

Pierwsza część 4. sezonu obfitowała w ważne wydarzenia. Bohaterowi wreszcie dowiedzieli się, o co chodzi z tajemniczymi Wezwaniami – poznali ich cel i naturę. Bardzo zbliżyli się również do rozwiązania zagadki Daty Śmierci, która przypada na 2 czerwca 2024 roku. Przy okazji okazało się, że nie dotyczy ona tylko osób, które znajdowały się na pokładzie zaginionego samolotu – nadciąga bowiem prawdziwa apokalipsa, a kluczowe znaczenie w powstrzymaniu zagłady będzie mieć Cal.

Biorąc to pod uwagę, można założyć, że druga część czwartego sezonu skupi się na wysiłkach bohaterów starających się zatrzymać kataklizm. Niewątpliwie czekać ich też będzie starcie z Angeliną, która przejęła szafir omega.

Znamy tytuły ostatnich odcinków Turbulencji (30.05.2023)

Do premiery drugiej połowy 4. sezonu Turbulencji pozostało jedynie parę dni. Jeśli jednak nie możecie doczekać się premiery i stale myślicie, co też twórcy zaserwują w wielkim finale, spójrzcie na listę tytułów ostatnich odcinków sezonu. Być może znajdziecie w nich wskazówki, które przydadzą się do rozwiązania całej zagadki.

  • Odc. 11: Podejście końcowe
  • Odc. 12: Ewakuacja
  • Odc. 13: Duch
  • Odc. 14: Fatamorgana
  • Odc. 15: Przepustnica
  • Odc. 16: Starcie
  • Odc. 17: Próg
  • Odc. 18: Opór
  • Odc. 19: Formacja
  • Odc. 20: Ostatnie wezwanie

Zobacz także: Turbulencje – sezon 4. Data premiery, fabuła, obsada. Wszystko, co wiemy o serialu


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: