Turniej Armed Assault w EMPiKu. Sprawdź się w ogniu walki!

Wszyscy, którzy z ogniem w oczach wypatrują możliwości rywalizacji na polu bitwy, powinni zainteresować się wiadomością o turnieju organizowanym przez sieć sklepów EMPiK. Już wkrótce każdy dzielny żołnierz, gracz Armed Assault, będzie mógł trafić w sam środek zawieruchy wojennej...

Turniej Armed Assault w EMPiKu. Sprawdź się w ogniu walki!

Otwarty turniej Armed Assault odbędzie się 21 kwietnia 2007 (sobota), w salonie EMPiK Megastore Junior (ul. Marszałkowska 116/122), w Warszawie. Organizatorzy ustalili, że impreza będzie miała otwarty charakter, tzn. bez wcześniejszych eliminacji w sieci, bez ograniczeń dla uczestników.

Wydarzenie organizowane jest przy udziale takich firm jak LEM, EMPiK, AMD, Connect3D oraz Creative. Dla graczy oznacza to przede wszystkim atrakcyjne nagrody: karty graficzne, procesory, akcesoria, odtwarzacze MP3, gry komputerowe. Wygląda na to, że czeka nas ostra rywalizacja!

Przypominamy, że Armed Assault to shooter, koncepcyjnie nawiązujący do Operation Flashpoint: Cold War Crisis. Tytuł charakteryzuje się ogromnym poziomem realizmu, wysokim AI komputerowych przeciwników, ogromną wirtualną przestrzenią po której może poruszać się gracz oraz dopracowanym silnikiem graficznym.

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie gry.