Turniej Armed Assault w EMPiKu - poznaj szczegóły

Miesiąc temu informowaliśmy Was, że już wkrótce odbędzie się wielki turniej Armed Assault. Podaliśmy wtedy dokładne miejsce i datę imprezy, czyli EMPiK Megastore Junior (Warszawa) dzień 21 kwietnia 2007. Jako, że rywalizacja tuż-tuż, nadszedł czas na kolejne wieści, tym razem dotyczące szczegółowych zasad i nagród.

Turniej Armed Assault w EMPiKu - poznaj szczegóły

Na początek przypominamy, że turniej Armed Assault odbędzie się 21 kwietnia 2007 (sobota), w salonie EMPiK Megastore Junior (ul. Marszałkowska 116/122), w Warszawie.

Organizatorzy ustalili, że impreza będzie miała otwarty charakter, tzn. bez wcześniejszych eliminacji w sieci, bez ograniczeń dla uczestników. Wstęp jest wolny, a zapisy ruszają o godzinie 11:00. Pierwsze mecze rozpoczną się o 12:00. Rozgrywki oraz finał przeprowadzone zostaną w trybie każdy z każdym, na mapach typu Deathmatch. Całość rozegra się na dziesięciu komputerach. Można przynieść własne akcesoria (myszki, podkładki, klawiatury).

Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody, w tym karty graficzne Connect3D Radeon X1650 256 MB, procesory AMD Athlon 64 X2 5000+ i 4000+, karty dźwiękowe Sound Blaster X-Fi i wiele innych: głośniki, myszki, mp3, kamery internetowe, gry, etc. (Creative, LEM, Yamo). Łączna wartość nagród przekracza kwotę 9 500 złotych. Warto!

Armed Assault to shooter, koncepcyjnie nawiązujący do Operation Flashpoint: Cold War Crisis. Tytuł charakteryzuje się ogromnym poziomem realizmu, wysokim AI komputerowych przeciwników, ogromną wirtualną przestrzenią po której może poruszać się gracz oraz dopracowanym silnikiem graficznym.

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie gry.