Turniej Battlefield 2 - kolejne informacje

Już 9 września w warszawskim Centrum Rozrywki Hula-Kula odbędzie się pierwsza z serii imprez (V)GamesParty, w ramach której rozegrany zostanie turniej Battlefield 2 Infantry (4vs4). Główną nagrodą w turnieju jest 1.000 zł!

Turniej Battlefield 2 - kolejne informacje
W programie imprezy znajdzie się między innymi reaktywacja ZBOWIDu, w trakcie której Sztab Generalny w składzie: Piasecznik, mati oraz Ethan przeprowadzi prelekcję o wpływie Battlefielda na historię współczesną oraz wcieli w szeregi organizacji weteranów wirtualnych pól bitewnych.

Na łamach battlefield.pl oraz bfcentral.pl, dostępny jest już pełen regulamin imprezy oraz zdjęcia specjalne przygotowanej do rozgrywki, klimatyzowanej sali.

Do turnieju zostaną dopuszczone 24 teamy, które jako pierwsze zarejestrują się pod adresem [email protected]

Przypominamy, że uczestnicy (V)GamesParty będą mogli korzystać ze wszystkich atrakcji dostępnych w klubie Hula-Kula (bar, bilard, dart, kręgle oraz wiele innych), a dzięki ekranom i monitorom będziecie mogli na bieżąco śledzić przebieg turnieju. Więcej informacji tutaj.

Już niebawem opublikowana zostanie pełna lista nagród, zapisanych teamów oraz dodatkowe informacje na temat serii imprez (V)Games Party.